W ramach „Dni otwartych CKZiU „Elektryk”, dnia 27 kwietnia 2017  odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego i Angielskiego „Deutsch ist cool, English is Spitze!” dla gimnazjalistów. Starosta Powiatu Nowosolskiego, pan Waldemar Wrześniak, objął nasz Konkurs Honorowym Patronatem i ufundował nagrody dla uczestników. Do konkursu zgłosiło się pięć czteroosobowych, niemiecko-angielskich drużyn, które odpowiadały na pytania obejmujące podstawowe informacje z dziedziny geografii, historii, polityki, kultury, zwyczajów, świąt i uroczystości,  osobowości,  architektury Niemiec i Wielkiej Brytanii oraz z gramatyki i leksyki na poziomie A1/A2. Zmagania konkursowe przeplatane były występami uczniów naszej szkoły rywalizujących w  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Prezentowali oni swoje interpretacje znanych niemiecko- i angielskojęzycznych przebojów. W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn, byli to przedstawiciele Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Nowej Soli, Gimnazjum z Otynia, z Czerwieńska i z Gimnazjum nr 6 z Zielonej Góry.   Zwycięską drużyną została drużyna z Gimnazjum z Otynia w składzie: Małgorzata Józefowicz, Paulina Michałowicz, Julia Brzóz i Zofia Kmieć. Miejsce II zdobyła drużyna  z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Nowej Soli w składzie: Konrad Masztalerz, Michał Dynak, Jakub Malinowski i Nadia Andrzejewska,  natomiast miejsce III – drużyna Gimnazjum nr 2 w Nowej Soli w składzie: Anita Benysek, Mateusz Luc, Adrianna Wichowska i Julia Wijatkowska,  . Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nowej Soli oraz wydawnictwa językowe. Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka niemieckiego i angielskiego w CKZiU „Elektryk”, panie: Katarzyna Gargasiewicz, Anna Góral, Iwona Wysocka i Aleksandra Michlik oraz pani Agnieszka Damrat Ogromne podziękowania kierujemy do uczniów CKZiU „Elektryk”, zaangażowanych w przygotowania, poprowadzenie konferansjerki oraz sprawną obsługę techniczną i logistyczną konkursu. Oni również zostali obdarowani drobnymi upominkami od naszych sponsorów. Dziękujemy uczestnikom i ich opiekunom za liczne przybycie, zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim życzymy powodzenia w przyszłorocznej edycji konkursu, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Agnieszka Damrat, Katarzyna Gargasiewicz, Anna Góral, Iwona Wysocka, Aleksandra Michlik

  • DSCN3252
  • DSCN3253
  • DSCN3290
  • DSCN3294
  • DSCN3411
  • DSCN3416
  • DSCN3418
  • DSCN3446

 

 

 

bip iso ksapl      


ANKIETA

"Podsumowanie praktyk uczniowskich w klasach 4"

KLIKNIJ TUTAJ


button login

Grudzień 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

312

99ccdb6c890f3e7048b9be57be94bf32

Chcesz być na bieżąco?

Już dzisiaj pobierz naszą aplikację!

Wystarczy zeskanować kod QR!

Uwaga!

Ten serwis korzysta z Cookies. Możesz samodzielnie wyłączyć obsługę Cookies w ustawieniach przeglądarki. Więcej o Cookies dowiesz się na: htttp://www.wszystkoociasteczkach.pl/

Zrozumiałem