We wtorek w Filharmonii Zielonogórskiej odbyły się uroczyste obchody stulecia PCK. Była okazja do wspomnień, przyznano odznaczenia najbardziej zasłużonym działaczom, wolontariuszom, honorowym dawcom krwi, sympatykom i sponsorom PCK. Podsumowano również  wojewódzki konkurs „Młoda krew ratuje życie”. Nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w kategorii najciekawsza promocja honorowego krwiodawstwa. Otrzymaliśmy puchar, dyplom oraz podziękowania od organizatorów. Wszystkim osobom, które oddają krew bardzo dziękujemy i zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 8 stycznia w murach naszej szkoły.

  • 5daf283287c2f_p
  • DSCN7572

bip iso ksapl      button login

312

99ccdb6c890f3e7048b9be57be94bf32

Chcesz być na bieżąco?

Już dzisiaj pobierz naszą aplikację!

Wystarczy zeskanować kod QR!

Uwaga!

Ten serwis korzysta z Cookies. Możesz samodzielnie wyłączyć obsługę Cookies w ustawieniach przeglądarki. Więcej o Cookies dowiesz się na: htttp://www.wszystkoociasteczkach.pl/

Zrozumiałem