16 marca w ZSP nr 4 „Spożywczak” dwoje naszych uczniów: Elżbieta Kaliszewska i Kajetan Serwan wzięło udział w zmaganiach o najciekawszą interpretację głosową wierszy Z. Herberta. Konkurs zorganizowany został ze względu na obchodzony w tym roku Rok Herbertowski. 28 lipca 2018 r. minie 20 lat od śmierci naszego wielkiego polskiego poety. Trzeba oddać pierwszeństwo zasłużonym i szczerze wyznać: byli lepsi. Elżbieta Kaliszewska i Kajetan Serwan otrzymali wyróżnienie. Uczniom reprezentującym naszą szkołę oraz Pani Barbarze Kamienicznej, sprawującej opiekę nad uczniami w tym dniu – składam podziękowania.

J. Roguska (organizator szkolnych eliminacji)

  • 20180316_111634
  • 20180319_170116
  • DSC00545


button login

Uwaga!

Ten serwis korzysta z Cookies. Możesz samodzielnie wyłączyć obsługę Cookies w ustawieniach przeglądarki. Więcej o Cookies dowiesz się na: htttp://www.wszystkoociasteczkach.pl/

Zrozumiałem