Sukces naszych uczniów na VIII edycji Konkursu Języka Anielskiego i Niemieckiego w Collegium Polonicum w Słubicach Tak jak pisaliśmy już wcześniej, w tym roku po raz ósmy Lektorat Języków Obcych Collegium Polonicum zaprosił uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego  23 listopada 2018  odbył się pierwszy etap tego konkursu, w którym wzięło udział ponad 120 uczniów z 12 szkół regionu. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe oraz wiedzę dotyczącą kultury i realiów życia krajów niemiecko i  anglojęzycznych na poziomie B1/B2. Naszą szkołę reprezentowała 5 osobowa drużyna z j. niemieckiego.06.XII otrzymaliśmy informację o zakwalifikowaniu się 6 uczniów z najwyższą liczbę punktów do etapu drugiego, a wśród nich znalazło się aż 2 naszych przedstawicieli Izabela Tarnowska uczennica klasy 3BC TZ oraz Kordian Topór uczeń klasy 3FTZ. Finał konkursu odbędzie się  w dniu 17  grudnia 2018r. i przyjdzie nam zmierzyć się z reprezentantami szkół z Kostrzynia, Słubic i Międzyrzecza Trzymamy kciuki za Izę i Kordiana, ale już teraz jesteśmy dumni z olbrzymiego sukcesu:)

Iwona Wysocka

  • 46962686_602673606853414_1010460183882629120_n

 button login

Uwaga!

Ten serwis korzysta z Cookies. Możesz samodzielnie wyłączyć obsługę Cookies w ustawieniach przeglądarki. Więcej o Cookies dowiesz się na: htttp://www.wszystkoociasteczkach.pl/

Zrozumiałem