3AGT
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00- 8:45 Religia HM A43 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 GT D32
Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 PP B108
Org.oraz wyk-MO3 GT D23
Mon.inst.ele-MO1 HA B103
Mon.inst.ele-MO2 GR B101
Przyg.i prow-MO3 CU D31
Mon.inst.ele-MO1 HA B103
Mon.inst.ele-MO2 PP B108
Przyg.i prow-MO3 CU D32
2 8:50- 9:35 WP1-1/2 NM A74 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 GT D32
Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
Mon.inst.ele-MO1 HA B103
Mon.inst.ele-MO2 PP B108
Przyg.i prow-MO3 CU D31
Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 PP B108
Przyg.i prow-MO3 CU D32
3 9:45-10:30 WP1-1/2 NM A74 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
wych.fiz #2w1 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 PP B108
Przyg.i prow-MO3 CU D32
4 10:50-11:35 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 GR B101
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 SK B109
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
wych.fiz #2w1 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 PP B108
Przyg.i prow-MO3 CU D32
5 11:45-12:30 Mon.inst.ele-MO1 KO B104
Mon.inst.ele-MO2 GR B101
Org.oraz wyk-MO3 CU D31
Matematyka DK A58 Przyg.do wej-MO2 #JZ1 wych.fiz #2w1 J.obcy I-1/4 CM B206
J.obcy I-2/4 #JT2 B308
J.obcy I-4/4 #JN2 B305
6 12:40-13:25 Matematyka DK A58 M_roz DK A58 Przyg.do wej-MO2 #JZ1 J. polski RJ A36 J.obcy I-1/4 CM B206
J.obcy I-2/4 #JT2 B308
J.obcy I-4/4 #JN2 B305
7 13:35-14:20 M_roz DK A56 HiS GZ A77 HiS GZ A77 J. polski RJ A36 WP1 #TR2
8 14:25-15:10 Religia HM A29     godz.z w DK A58 WP1 #TR2
9 15:15-16:00 j.mn.niemiec #MN2 B305     j.mn.niemiec #MN2 B305 j.mn.niemiec #MN2 B305
Obowiązuje od: 13.05.2019
Drukuj plan
wygenerowano 2019-05-12
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum