Podpisanie umowy o współpracy

Uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy CKZiU “Elektryk” i Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej . Podpisana 17 czerwca umowa o współpracy naszej szkoły i Straży Granicznej daje kolejną szansę na ciekawą ścieżkę edukacyjno-zawodową uczniom klas mundurowych. Dyrektor szkoły pan Grzegorz Königsberg oraz pan ppłk. Straży Granicznej  Piotr  Wojtunik – naczelnik Wydziału Koordynacji Działań, uroczyście podpisali dokument.

Dzień Przedsiębiorczości dla klas mundurowych

SzOK przy wsparciu pana L.Urbanowskiego wyszedł z inicjatywą zorganizowania po raz pierwszy w takiej formie Dnia Przedsiębiorczości dla klas I i II mundurowych.  Ze względu na sytuację epidemiczną tradycyjna forma imprezy musiała ulec modyfikacji. Celem wydarzenia była promocja służb mundurowych, o których często zapominamy, a bez których funkcjonowanie naszego państwa byłoby niemożliwe. Na nasze zaproszenie.

Operatorzy dronów

W dniach 15-16.06.2021 w CKZiU “Elektryk” w Nowej Soli odbyły się warsztaty w ramach projektu “Razem dla pogranicza – poprawa infrastruktury edukacyjnej i rozwój transgranicznych kompetencji”. Przedstawiciele Dron Masters Junior Academy przygotowali i przedstawili wiele ciekawych zagadnień związanych z prawem dot. latania dronami, rodzajami dronów, sposobami budowy i możliwościami konstrukcyjnymi. Kolejnym punktem programu było nabycie.

Wizyta gości z Urzędu Marszałkowskiego

16 czerwca gościliśmy w murach naszej szkoły przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego oraz Starostwa Powiatowego. Goście zostali zapoznani z pracami, które wykonano w budynku B oraz zwiedzili  nowo otwarte pracownie. SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY.

Nagrodzeni uczniowie

Adam Komisaruk i Robert Alochnik zajęli 3 miejsce w konkursie zawodoznawczym o charakterze wojewódzkim na film promujący szkołę zawodową. Uczniowie nakręcili film promujący technika reklamy. Gratulujemy

Reklama promuje swój zawód

Uczniowie klas pierwszych technikum reklamy na zajęciach z kreacji w reklamie przygotowali ulotki promujące swój przyszły zawód. Ulotki informują i opisują zawód pracownika reklamy. Zachęcają do wykonywania zawodu i zainteresowania zawodem zgodnie z ofertą kształcenia zawodowego. opiekun: AZ Technik reklamy

Uroczystość pożegnania maturzystów

5 maja 2021 roku o godzinie 13.00 w hali sportowej w reżimie sanitarnym odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów Liceum i Technikum. Ze względu na pandemię uroczystość była skromniejsza niż w poprzednich latach ale mimo to udało się wyróżnić tych, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauczaniu, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły.    SONY DSC.

Skip to content