Serdaki vs Kieptary, dziedzictwo kulturowe Podhala i Huculszczyzny

Tytuł projektu: “Serdaki vs Kieptary, dziedzictwo kulturowe Podhalai Huculszczyzny” “Сардаки – Кептарі, культурна спадщина Підгаллята Гуцульщини” Projekt został sfinansowany ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki. Lider projektu: Stowarzyszenie Europejskie Centrum Innowacji z Otynia   Partner projektu: Mykytyneckie Liceum z Iwano-frankowska  Partnerzy merytoryczni: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” w.

Rowerami na Europejski Dzień bez Samochodu

W środę 22 września obchodzony był Europejski Dzień bez Samochodu. Po raz kolejny wzięliśmy udział w rajdzie rowerowym, którego organizatorem był Wydział Inwestycji, Funduszy Pomocowych i Promocji Starostwa Powiatowego w Nowej Soli. Trasa rajdu przebiegała przez malowniczo położoną ścieżkę rowerową „Kolej na rower”. Dziękujemy za wspólnie przejechane kilometry i wszelkie atrakcje (w tym ZSP nr.

Działania w ramach projektu “Na mur beton”

Przedostatnie przygotowania do projektu „Na mur beton” przed październikowym wylotem odbyły się dnia 17.09.2021r.(piątek). Dzień rozpoczęliśmy od spotkania z Panią psycholog Joanną Boruszewską, gdzie uczniowie integrowali się oraz dokonywali analizy swoich mocnych i słabych stron związanych z wyjazdem. Kolejne spotkanie w tym dniu odbyło się przy udziale naszej Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, na.

SZKOLNE OBCHODY 17 WRZEŚNIA

W dniu 17.09.2021 r. obchodzono 82 rocznicę napaści ZSRR na terytorium naszego kraju. Również nasza szkoła włączyła się w ten dzień. Nauczyciel historii, Pan Sławomir Gargasiewicz przygotował mini wystawę obrazującą tamto wydarzenie, a także poprzez radiowęzeł przedstawił uczniom informacje dotyczące agresji. Natomiast o godz. 13.00, Dyrektor Szkoły wraz z pocztem sztandarowym oraz delegacją uczniów klas.

KOMUNIKAT

Dyrekcja szkoły informuje, że od godziny 12.00 będzie można wejść na teren szkoły celem odebrania swoich rzeczy

Zajęcia integracyjne w klasach pierwszych

W dniach 9-10 września 2021 roku zostały zrealizowane zajęcia integracyjne w klasach pierwszych. Pierwszego dnia w części I uczniowie poznali historię szkoły, dowiedzieli się kim był patron liceum i technikum a także odbyło się spotkanie z przedstawicielem Dyrekcji szkoły. Druga część poświęcona była integracji, którą prowadzili wychowawcy klas. Piątkowe zajęcia rozpoczęły się na hali  sportowej.

Wygrany konkurs na logo

Nasza uczennica klasy 4gtz Wiktoria Żelek, wygrała konkurs na logotyp Poradni Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowej Soli. W konkursie wzięło udział 62 uczniów z naszej szkoły. Wszystkim gratulujemy wspaniałych prac i życzymy rozwijania pasji graficznej. Serdecznie dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że weźmiecie udział w kolejnych konkursach.

Skip to content