News

Nowa Sól – Rowerowa Stolica Polski

We wrześniu br. miała miejsce druga edycja rywalizacji o rowerową stolicę Polski. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, nauczyciele, absolwenci, członkowie rodzin i sympatycy „Elektryka”. Trzech uczniów CKZiU „Elektryk” zostało nagrodzonych w kategorii najlepsi uczniowie. Kacper Dudziak, Michał Adam i Wojciech Kopeć – gratulacje i brawa za uczestnictwo, determinację i pokonanie w ciągu miesiąca całkiem sporo kilometrów!.

Reklamówki 3GTZ uczestnikami VIII edycji Konkursu Ogólnopolskiego na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej

Reklamówki 3GTZ uczestnikami VIII edycji Konkursu Ogólnopolskiego na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej Urząd Patentowy RP ogłosił VIII edycję Konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej. Uczniowie klasy 3 GTZ Technikum Organizacji Reklamy przygotowali 5 filmów konkursowych, których tematyka nawiązywała do ochrony własności intelektualnej zgodnie z hasłem przewodnim: „Nie kopiuj – twórz nowe”..

Dzień Nauczyciela

Tradycją jest, że 14 października Samorząd Uczniowski przyznaje Naszym Nauczycielom wyróżnienia. W tym roku, tego dnia nie jest to możliwe, jednak możliwe jest ogłoszenie wyników. Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom CKZiU “Elektryk”, życzymy uśmiechu każdego dnia, wytrwałości, optymizmu oraz pokłady cierpliwości. A cytując D. Beisser “Nauczyciel…to jedna z najbardziej wyjątkowych postaci na świecie, bo któż inny.

Reklama CKZIU “Elektryk” uczestnikami Konkursu Ogólnopolskiego Lubię Polskę

Uczniowie klas 1, 2 i 3 Technikum Reklamy i Technikum Organizacji Reklamy wzięli udział w Konkursie Ogólnopolskim, którego organizatorem jest Skarb Państwa – Minister Cyfryzacji. Celem Konkursu było pokazanie i promocja piękna Polski oraz zachęcenie młodzieży do zwiedzania naszego kraju – Polski. Fotografia kolorowa lub czarno-biała przesłana została do 30 września 2020 do organizatora. opiekun:.

Kolory świata. Polsko-ukraińskie inspiracje

            W dniach 21-27 września 2020 w naszej szkole odbywał się projekt pod nazwą „Kolory świata. Polsko-ukraińskie inspiracje”. To międzynarodowy projekt, który miał na celu uświadomienie wartości upcyklingu.  Termin ten odnosi się do produktów wysokiej jakości, których materiałem wyjściowym były surowce pochodzące z recyklingu. O ile recykling można określić jako „wrzucenie do ponownego obiegu”, to.

XVIII OBJAZDOWY FESTIWAL FILMOWY WATCH DOCS

Prawa Człowieka w filmie Dzięki współpracy z Zielonogórskim Towarzystwem Edukacji „Civitas”, nasza szkoła ponownie swoją uwagę skupiła na prawach człowieka.Czy można połączyć kwestię klimatu i dostępu do wody z prawami człowieka? Tak, film “Raport z suchego miasta” był tego dowodem. Film “Proces” i ” Godzina linczu” wyraźnie ukazał interpretację praw przysługujących każdemu z nas przez.