News

Wyniki naboru na rok szkolny 2021/2022

Poniżej zamieszczamy listę uczniów zakwalifikowanych do CKZiU „Elektryk” w Nowej Soli do klas pierwszych w wyniku naboru na rok szkolny 2021/2022. Prosimy osoby zakwalifikowane o potwierdzenie woli przyjęcia do 30 lipca 2021, złożenie karty zdrowia oraz dwóch zdjęć legitymacyjnych opisanych z tylu drukowanymi literami. Przypominamy, że potwierdzeniem woli jest złożenie oryginalnych dokumentów: świadectwa ukończenia Szkoły.

“Dobry Start” z ZUS

Od nowego roku szkolonego 300 zł w ramach programu “Dobry Start” będzie przyznawałi wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W ramach programu rodzice – bez względu na dochody – mogą otrzymać jednorazowo300 zł na zakup podręczników, zeszytów, sprzętów oraz wszelkiego wyposażenia niezbędnego do nauki w szkołach podstawowych, liceach, szkołach policealnych oraz innych placówkach edukacyjnych. Wsparcie przysługuje na.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

25 czerwca 2021 na placu apelowym miały miejsce dwie uroczystości zakończenia roku szkolnego. O godzinie 8.30 Dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem uczniom klas po gimnazjum a o godzinie 9.30 klasom po szkole podstawowej. W tym roku 91 uczniów (nie licząc maturzystów) otrzymało świadectwa z wyróżnieniem.

Egzaminy zawodowe

W Elektryku trwają egzaminy zawodowe. Mechatronicy, elektrycy, informatycy, reklama i ekonomiści i budowlańcy sprawdzą swoje umiejętności zawodowe.

Podpisanie umowy o współpracy

Uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy CKZiU “Elektryk” i Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej . Podpisana 17 czerwca umowa o współpracy naszej szkoły i Straży Granicznej daje kolejną szansę na ciekawą ścieżkę edukacyjno-zawodową uczniom klas mundurowych. Dyrektor szkoły pan Grzegorz Königsberg oraz pan ppłk. Straży Granicznej  Piotr  Wojtunik – naczelnik Wydziału Koordynacji Działań, uroczyście podpisali dokument.

Dzień Przedsiębiorczości dla klas mundurowych

SzOK przy wsparciu pana L.Urbanowskiego wyszedł z inicjatywą zorganizowania po raz pierwszy w takiej formie Dnia Przedsiębiorczości dla klas I i II mundurowych.  Ze względu na sytuację epidemiczną tradycyjna forma imprezy musiała ulec modyfikacji. Celem wydarzenia była promocja służb mundurowych, o których często zapominamy, a bez których funkcjonowanie naszego państwa byłoby niemożliwe. Na nasze zaproszenie.
Skip to content