News

Wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie

sesja styczeń-luty 2021 Zdający w sesji styczeń-luty 2021 mają  możliwość sprawdzenia wyników po zalogowaniu się do serwisu. Informacja o kodzie aktywacyjnym została umieszczona w dzienniku Librus. Informację o wyniku egzaminu można uzyskać również kontaktując się z kierownikiem kształcenia Panią Małgorzatą Ratajczak. Termin składania deklaracji na sesję czerwiec/lipiec 2021,w przypadku ponownego przystępowania do egzaminu przez uczniów.

Apel SOSW w Nowej Soli

Jesteśmy uczniami Branżowej Szkoły I stopnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. J. Korczaka w Nowej Soli. W ramach przygotowań do XVII Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” przygotowaliśmy i zrealizowaliśmy muzyczne przedsięwzięcie pod tytułem „Mój idealny świat…” Osoby niepełnosprawne, obarczone są często bagażem trudnych osobistych przeżyć np. brak akceptacji wśród rówieśników, strata rodzica, .

„Fitness Queen”

Celem projektu było zaprezentowanie wykorzystania narzędzia MARKETINGU MIX – PROMOCJI (pokaz mody, sesja fotograficzna) w popularyzowaniu bycia aktywnym i zaangażowanym w pielęgnowanie własnego potencjału zarówno fizycznego, jak i intelektualnego, oraz społecznego. Celem aktywności fitness jest „czuć się dobrze z samym sobą” będąc świadomym swoich możliwości, czuć się pewnie we wszystkich obszarach życia np.: na publicznym.

Otrzymaliśmy Akredytację…

Ogłoszono wyniki konkursów o Akredytację w sektorze Kształcenia i Szkoleń zawodowych złożonych w ramach akcji 1. programu Erasmus+ w konkursie 2020 (EAC/A02?2020). Nasz wniosek uzyskał pozytywną opinie i otrzymał akredytacje indywidualną.

Nowy rozdział w historii szkoły

26 lutego 2021 roku o godzinie 14.00 został podpisany protokół przekazania budynku szkoły przy ul. Witosa 25 nowemu właścicielowi. Od tego dnia zaczyna się nowy rozdział w historii szkoły choć dla wielu budynki przy ul. Witosa na zawsze kojarzyć się będą z “Elektrykiem” https://www.ckziu-elektryk.pl/wp-content/uploads/2021/03/patron-tablica.mp4
Skip to content