News

WF I MUSZTRA W CZERWIEŃSKU

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares Ostatni dzień listopada stał dla klasy 2 OPW pod znakiem zwiększonego wysiłku fizycznego. W trakcie zajęć w 4 ZPPlot w Czerwieńsku mundurowi po raz kolejny zaliczali test sprawnościowy dla kandydatów do służby wojskowej. Uczniowie musieli zmierzyć się z kilkoma konkurencjami. Każdy musiał zaliczyć tzw. brzuszki, czyli skłony tułowia.

MUNDURY DLA 1 OPW

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares Początek grudnia był dla klasy 1 OPW (1 A LON) dniem wielkiej radości. W dniu 01.12.2023 r. otrzymali wymarzone umundurowanie i obuwie wojskowe. Firmą, której przypadło prawo wyposażeni uczniów w mundury jest „Green World” z Zielonej Góry. Buty natomiast zabezpieczyła Firma „Perslej” z Sulechowa. Po przymiarce każdy z.

Ogólnopolski Konkurs „Prawa człowieka w obiektywie”

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares Uczniowie klasy 3G technikum reklamy przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu „Prawa człowieka w obiektywie”. Wykazali się kreatywnością i wykonali kolaż na którym przedstawili ważne dla nich prawa człowieka. Zgodnie z regulaminem, celem konkursu jest podniesienie wśród uczniów świadomości dotyczącej tematyki praw człowieka. Czekamy na wyniki: wychowawca z klasą 3GTN.

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami Aresztu Śledczego w Zielonej Górze

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares W piątek, 17.11.23 w  auli szkoły  odbyło  się spotkanie informacyjne z przedstawicielami Aresztu Śledczego w Zielonej Górze. Tematem była prezentacja ścieżki edukacyjno-zawodowej, rekrutacja do SW, struktura organizacyjna aresztu śledczego, prezentacja filmu- wywiadu z osadzonymi oraz prezentacja  wyposażenia taktycznego SW  i środków dozoru elektronicznego. W spotkaniu wzięły  udział klasy.

Turniej maszyn wodnych

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares 24 listopada odbyły się regionalne eliminacje w turnieju maszyn wodnych. W konkursie wzięły udział dwie nasze drużyny. Pierwsza w składzie Bora Kasap, Filip Kruk i Dawid Pędziwiatr z klasy IVFTN, której opiekunem był Patryk Piasecki uczestniczyła w konkurencji MOC. Próba polegała na podniesieniu ciężaru 5 kg w jak.

PIERWSZE ZAJĘCIA WOJSKOWE 1 OPW

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares W piątek 24 listopada klasa mundurowa 1 OPW rozpoczęła realizację trzyletniego programu szkolenia wojskowego w 4 Zielonogórskim Pułku Przeciwlotniczym w Czerwieńsku. Po solidnej rozgrzewce, mundurowi zostali zapoznani z warunkami i normami zaliczenia wojskowego testu sprawności fizycznej. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej tężyzny fizycznej na drążku wykonując podciągnięcia oraz.

Pin It on Pinterest

Skip to content