News

Test sprawności kandydatów do OPW

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares 2 czerwca 2023 roku o godzinie 8.00 rozpoczęły się testy sprawności fizycznej kandydatów do klasy OPW ( Oddziału Przygotowania Wojskowego). Kandydaci mieli do wykonania 4 zadania. W sumie do testu zgłosiły się 172 osoby. test do opw test do opw1 test do opw2 test do opw3   test.

26 MARSZ NADODRZAŃSKI

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares W sobotę 3 czerwca w przygranicznych miejscowościach Gubin i Guben odbył się „26. Marsz Nadodrzański”, międzynarodowe zawody sportowo-obronne dla służb mundurowych oraz uczniów klas mundurowych. Naszą szkołę reprezentowały trzy 5-osobowe zespoły. Pierwszy w składzie: Gabriel Sęk, Nataniel Sitarz, Oskar Gąsior, Marcel Michalski i Wiktor Tomczyk (3A LON). Drugi.

ZAJĘCIA OPW Z TOPOGRAFII

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares W piątek 2 czerwca uczniowie Oddziału Przysposobienia Wojskowego realizowali kolejne zajęcia bloku wojskowego w 4 Zielonogórskim Pułku Przeciwlotniczym w Czerwieńsku. Tematem były zagadnienia związane z topografią i terenoznawstwem. Mundurowi nauczyli się określania współrzędnych topograficznych i odnajdywania punktów na mapie. Poznali również sposoby mierzenia odległości pomiędzy znakami topograficznymi oraz.

ŚWIĘTO STRAŻY GRANICZNEJ

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares 31.05.2023 r. delegacja uczniów klas mundurowych wzięła udział w uroczystościach święta Straży Granicznej oraz 32 rocznicy powstania Nadodrzańskiego Oddziału SG. Po części oficjalnej, w której wyróżniono medalami  i odznaczeniami najlepszych funkcjonariuszy i pracowników, młodzież wysłuchała porywającego koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza. święto SG święto SG1.

POZNAJ POLSKĘ

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares W nowym roku szkolnym 2023/2024, na przełomie września i października, odbędzie się trzydniowa wycieczka szkolna do Krakowa, Oświęcimia i Wieliczki. Wycieczka organizowana przez CKZiU ,,Elektryk otrzyma dofinansowanie w wysokości 15 000zł z Przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pn. Poznaj Polskę. W programie wycieczki m.in: 1)Oświęcim – Miejsce Pamięci.

Falowniki

Facebook Twitter LinkedIn Google+ StumbleUpon Pinterest Shares W dniach 22 i 29 maja 2023roku uczniowie klasy 3A TN technik elektryk uczestniczyli w kursie obsługi falowników produkowanych przez firmę NORD NAPĘDY ZAKŁADY PRODUKCJJNE SP.ZO.O. organizowanym przez tę firmę. Uczestnictwo w tym szkoleniu pozwoliło uczniom EKEKTRYKA nabyć dodatkowe umiejętności niezbędne w obsłudze przemysłowych układów napędowych.

Pin It on Pinterest

Skip to content