News

Przedstawienie świąteczne

17 grudnia 2021 roku wystawiono przedstawienie teatralne nawiązujące treścią do Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Przedstawienie zostało przygotowane przez Panią Joannę Trocha oraz Roberta Karpowicza. Scenografię do przedstawienia przygotowała Pani Małgorzata Binkowska. Dekorację auli wykonał Sławomir Kalisz. SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC   SONY DSC SONY DSC.

Międzynarodowe zmagania mechatroników wygrał uczeń nowosolskiego „Elektryka”

W murach Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elekryk” w Nowej Soli odbył się Międzynarodowy Konkurs Mechatroniczny, którego organizatorem był Powiat Nowosolski. W konkursie wzięły udział 54 osoby. 29 uczestników reprezentujących Polskę wywodziło się z CKZiU „Elektryk”, 25 zawodników Europaschule Oberstufenzentrum Oder-Spree z Niemiec. Więcej na stronie Powiatu Nowosolskiego Międzynarodowe zmagania mechatroników wygrał uczeń nowosolskiego „Elektryka”

Mikołajki w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej

8 grudnia odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej  w Nowej Soli. Razem z  asystentami rodzin oraz pracownikami socjalnymi  wzięliśmy  udział w akcji mikołajkowej dla najmłodszych.  Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i miłą zabawę. AP  

Odszedł nasz kolega

Z żalem zawiadamiamy, że nasz kolega i przyjaciel Piotr Gwiazda zmarł w niedzielę (12 grudnia 2021r) po ciężkiej chorobie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w kościele pw. św. Antoniego  o godzinie 11.15 16 grudnia 2021r. Trumna z ciałem naszego kolegi zostanie wystawiona w kapicy na cmentarzu w Otyniu o godzinie 12.30. Pogrzeb rozpocznie się.

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?”

Dlatego, żeby podawać sobie ręce. Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie. Dlatego, żeby sobie przebaczać. Ruszyła XXIII edycja Konkursu Szopek. Wystawa jest czynna codziennie z szkolnym muzeum. Również w tym roku młodzież nas nie zawiodła i wykazała się kreatywnością. Zapraszamy do oglądania. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po Świętach.          

Turniej Mikołajkowy

8 grudnia w hali CKZiU „Elektryk” odbył się Mikołajkowy turniej tenisa stołowego i badmintona, w którym udział wzięło 32 uczestników. Rywalizacja toczyła się w podziale na kategorię chłopców i dziewcząt, grając systemem gier „każdy z każdym”. Klasyfikacje końcowe: Tenis stołowy chłopców: I – Kaczmarek Daniel II – Bratuś Hubert III – Kwasiński Cyprian Tenis stołowy.
Skip to content