Podpisanie umowy o współpracy

Podpisanie umowy o współpracy

Uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy CKZiU „Elektryk” i Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej . Podpisana 17 czerwca umowa o współpracy naszej szkoły i Straży Granicznej daje kolejną szansę na ciekawą ścieżkę edukacyjno-zawodową uczniom klas mundurowych. Dyrektor szkoły pan Grzegorz Königsberg oraz pan ppłk. Straży Granicznej  Piotr  Wojtunik – naczelnik Wydziału Koordynacji Działań, uroczyście podpisali dokument zapewniający naszym uczniom uzyskanie nowych kompetencji zawodowych oraz możliwość poznania specyfiki pracy pograniczników. Oprócz pana pułownika, gościli u nas także: chorąży Mariusz Kasprzak- funkcjonariusz z Wydziału Koordynacji Działań oraz  panie st.sierż. Malwina Owsiany i st. sierż.  Arleta Sajewicz.

SzOK – E.Sokołowska, K.Gargasiewicz L. Urbanowski

https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content