Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Etap szkolny pisemny odbył się  online 9-10 marca 2022 do którego przystąpiło z naszej szkoły 15 uczniów. Do dalszego etapu diecezjalnego dostało się 3 uczniów: Jakub Tokarek 2ETN, Lidia Wesołowska 2ETN, Rozalia Wojtasiewicz 1CTN. Etap diecezjalny odbył się 21.04.2022 r. w Zielonej Górze, w którym uczestniczyło 70 uczniów z różnych szkół średnich całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Najlepszych trzech uczestników konkursu biblijnego będzie reprezentowało naszą diecezję w etapie ogólnopolskim-finale, który odbędzie się w Niepokalanowie 30-31 maja 2022 r.Naszym uczniom życzymy by się nie poddawali i w następnym roku szkolnym dostali się do finału.
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content