Młodzieżowe Mistrzowska Polski M16 w Tchoukballu halowym

Młodzieżowe Mistrzowska Polski M16 w Tchoukballu halowym

W sobotę 17 czerwca w Nowej Soli odbyły się Młodzieżowe Mistrzowska Polski M16 w Tchoukballu halowym. Udział w tym turnieju zapewniła sobie reprezentacja CKZiU „Elektryk”, która wygrała wcześniej zawody eliminacyjne, rywalizując z pozostałymi Szkołami z powiatu nowosolskiego. Był to dzień pełen wspaniałej rywalizacji zarówno w kategorii M12 jak i M16. Oto wyniki naszej drużyny: CKZiU „Elektryk” – Różanka 32:59 CKZiU „Elektryk” – Lubawka 48:24 CKZiU „Elektryk” – Tchoukball Lubuskie 44:31 Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce, zdobywając Wicemistrzostwo Polski w tej mało popularnej jeszcze dyscyplinie sportu. Elektryk reprezentowali:
  1. Kabziński Michał 1 PTN
  2. Wieliczko Szymon 1 PTN
  3. Wilk Kamil 1 E1TN
  4. Siluk Bartosz 1 ALON
  5. Luzarowski Cezary 1 E1TN
  6. Oleksy Marcel 1 FTN
Wyróżnienie najlepszego zawodnika w naszej drużynie trafiło do Wilka Kamila. Gratulujemy.
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content