20 lecie wejścia do Unii Europejskiej

20 lecie wejścia do Unii Europejskiej

Mija 20 lat od czasu kiedy Polska weszła do Unii Europejskiej. Ale czy wiecie, że i nasza szkoła brała w tym udział. W roku 2003 szkła napisała projekt, do którego dostała dofinasowanie. Celem projektu była popularyzacja Unii Europejskiej w gminach powiatu nowosolskiego. W tym celu pod nazwą „Piknik Europejski” nauczyciele i uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny, który prezentowany był w gminach powiatu. Mariusz Niemycki, nauczyciel naszej szkoły napisał książeczkę pod tytułem z Michasiem po Europie – egzemplarz znajduje się w Izbie Tradycji szkoły – książka była rozdawana uczestnikom pikników. Pani A. Szypowska przygotowała przedstawienie a członkowie MOD zadbali o oprawę muzyczną. Powspominajmy – oto kilka zdjęć
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content