Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w brydżu sportowym

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w brydżu sportowym

W dniach 3-6. 06. Odbyły się w Legnicy finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w brydżu sportowym. Impreza obsadzona była bardzo licznie – przybyły reprezentacje 11 województw. Naszą szkołę i województwo lubuskie reprezentowali Gabryś Gurban i Adrian Odrobina. Były to 3 dni bardzo trudnych turniejów po 70 rozdań każdy. Łącznie nasi uczniowie zagrali po 140 rozdań. Warto nadmienić, że Adrian i Gabryś byli jedynymi zawodnikami reprezentującymi nasze województwo. Konkurowali z „harpaganami” grającymi w II, III lidze oraz reprezentantami Polski na międzynarodowych imprezach brydżowych. Opiekę nad Adrianem i Gabrysiem sprawował nasz nauczyciel historii (i brydża) mgr Tomasz Fedak. Reprezentacja miała również swego Dobrego Ducha w osobie Pani Iwony Marciniec, która pojawiła się na uroczystości otwarcia imprezy i bardzo mocno wspierała naszych uczniów w pierwszym dniu rozgrywek.
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content