Kawiarenka Dnia Otwartego

Kawiarenka Dnia Otwartego

W czasie Dnia Otwartego uczniowie naszej szkoły przygotowali słodki poczęstunek dla swoich kolegów i koleżanek ze Szkół Podstawowych z powiatu, którzy odwiedzili w tym dniu Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk”, aby zapoznać się z naszą oferta kształcenia. 

Nasza słodka ” KAWIARENKA” cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem gości, którzy odwiedzając „Elektryk” spędzili w szkole bardzo dużo czasu i zgłodnieli…

Tak zaaranżowana sytuacja jaką jest forma  „Kawiarenki” zawsze daje możliwość nawiązania rozmowy między naszymi uczniami oraz osobami chcącymi się u nas uczyć. Nawiązaliśmy mnóstwo rozmów dotyczących „Elektryka” , rozwiewaliśmy wątpliwości oraz wskazywaliśmy na najważniejsze zalety naszej społeczności szkolnej. Mamy nadzieję,że nasi młodsi koledzy poczuli się wśród nas bardzo dobrze i będą chcieli już od września dołączyć do naszej społeczności i stać się częścią CKZiU.

Bardzo dziękujemy wszystkim ,którzy przyczynili się do otwarcia w dniu wczorajszym „Kawiarenki” dla gości. Jesteście wspaniali, dziękujemy za pomoc.

Wolontariusze CKZiU wraz z opiekunem A.Wildangier-Sznajder

https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content