Technik Organizacji Reklamy ponownie zabiera w zaczarowany świat musicalem „Piękna i Bestia”

Technik Organizacji Reklamy ponownie zabiera w zaczarowany świat musicalem „Piękna i Bestia”

Musical „Piękna i Bestia” przedstawiony przez uczniów klas technikum organizacji reklamy po raz kolejny pokazał, że warto rozwijać swoje pasje oraz zainteresowania. Była muzyka, taniec, piosenki i odrobina teatru.  W dniu 22 stycznia 2020, wspólnie mogliśmy zobaczyć uczniów Technikum Organizacji Reklamy na deskach Naszej Szkoły w musicalu „Piękna i Bestia”. Wspaniała zabawa łącząca wiedzę i umiejętności odkryła tajniki znaczenia marketingu i kreatywności. Na Musical „Piękna i Bestia” zostali zaproszeni również uczniowie nowosolskich szkól podstawowych, dla których była to okazja do poznania naszej szkoły, naszych  uczniów i ich zainteresowań zawodowych.

Wzruszającym momentem był również występ dla rodziców uczniów Technikum Organizacji Reklamy z okazji Dnia Dziadka i Babci. Musicalem „Piękna i Bestia”, uczniowie podsumowali pierwszy semestr, który wprowadziły w klimat zbliżających się ferii zimowych. 

Agnieszka Schuster, Anna Ziętek

https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content