Jasełka online

Jasełka online

Nie można zatrzymać naszych uczniów i ich opiekunów w dążeniu do podtrzymywania tradycji naszej szkoły. Pomimo pandemii i w tym roku Jasełka odbyły się choć online – a oto efekty.

PS.

Film powstał dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób: p. Joanny Roguskiej, p. Urszuli Chorążyk, p. Teresy Grzegorzewicz, p. Patryka Piaseckiego, p. Grzegorza Grzegorzewicza, p. Sławomira Kalisza. 

W świątecznym projekcie wzięli udział: Weronika Buczak, Wiktoria Buczak, Karina Kaczmarek, Martyna Dylewska, Kamila Stępień, Łukasz Czergiejko, Dawid Martynów, Kamil Kozieł, Michał Wiśniewski, Oleksandr Probotiuk, Bartosz Dynak oraz Piotr Lesiewicz i Michał Śmigiel. Wszystkim zaangażowanym i wspierającym działania – serdeczne dzięki!

https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content