„W ręku masz pędzel i farby……”

„W ręku masz pędzel i farby……”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Przez ostatnie lata, w tym czasie, w  szkole odbywał się Konkurs Szopek. Niestety, w związku z pandemią,  w tym  roku  nie będzie tak samo – bo wcale nie musi.  Wśród wielu tradycji świątecznych, istnieje trochę już zapomniany zwyczaj wysyłania kartek. To dzięki nim, możemy złożyć życzenia członkom naszych rodzin i znajomym mieszkającym w różnych miastach i krajach. Ta tradycja, która ma już ponad 170 lat, mimo swojej długowieczności nie traci na popularności. Pomimo, że we współczesnym świecie istnieją inne, nowocześniejsze sposoby komunikowania się. nie zastąpią one tradycyjnej kolorowej świątecznej kartki.

W konkursie na Kartkę Świąteczną, wzięło udział ponad 60 kartek. W tym również kartki wykonane przez dzieci i młodzież z SP 2 w Nowej Soli.

Autorzy wyróżnionych prac to:

Alan Grabowski z klasy 5, Aleksandra Ułasik z klasy 8, Katarzyna Sosnowska z klasy 7, Katarzyna Szymańska z klasy 7, Michał Cetner z klasy 4, Kacper Hajzler i Julia Łysiak z klasy 4gTZ, Maja Pakuła z klasy 1gTN, Katarzyna Bienias z klasy 2gTZ, Emilia Smarczewska z klasy 2gTZ i Klaudia Dębicka z klasy 2gTZ.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a wyróżnionym gratulujemy.

Nagrody czekają 🙂

Organizatorzy: CU i GT

https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content