Finał LA + podsumowanie Powiatowej Olimpiady Młodzieży i Nowosolady

19.05.2023 na stadionie LO odbył się Finał II Powiatowej Olimpiady Młodzieży, w którym udział wzięły reprezentacje szkół Powiatu Nowosolskiego. Zmagania szkół kończyły zawody lekkoatletyczne, w których nasi uczniowie stawali 13 razy na podium. Na najwyższym stopniu stanęli: Martyna Mańczak –  bieg na 100m dziewcząt Krzysztof Ciebień – 100 m chłopców Zuzanna Einbacher – 200m dziewcząt Wiktor Tomczyk – 200m chłopców Aleksadra Trościanko – skok wzwyż dziewcząt Kacper Janasiak, Radosław Kasprzyk, Wiktor Tomczyk, Krzysztof Ciebień,– sztafeta 4x100m chłopców. W punktacji generalnej LA nasi chłopcy zajęli I miejsce, a nasze dziewczęta II miejsce. Po zawodach lekkoatletycznych odbyło się podsumowanie Powiatowej Olimpiady Młodzieży oraz Nowosolady, czyli rozgrywek sportowych trwających cały rok i obejmujących szereg dyscyplin sportowych. W klasyfikacji generalnej nasza szkoła zdobyła najwięcej punktów i podobnie jak w zeszłym roku zajęła I miejsce, na II miejscu uplasowało się LO, na III – ZSP 4, na IV – ZSP 5, a na V – ZSP 2. Mistrzami Powiatu zostaliśmy w następujących dyscyplinach: