Staże zagraniczne w niemieckich zakładach pracy w Saksonii.

Staże zagraniczne w niemieckich zakładach pracy w Saksonii.

Celem  poszerzenia oferty edukacyjnej szkoły od roku czasu trwały przygotowania do wdrożenia programu organizacji staży zagranicznych dla profili zawodowych: technik programista, technik informatyk odbywających się w rzeczywistym środowisku zawodowym. Starania zostały uwieńczone sukcesem i już w październiku tego roku w  międzynarodowej firmie zajmującej się technologiami informatycznymi i rozwojem oprogramowania będzie miała  miejsce pierwsza  wymiana zawodowa dedykowana tym profilom.  22.09.2023 na zaproszenie właścicieli firmy Systema GmbH z Drezna p. Dyrektor Grzegorz Königsberg, p. Iwona Wysocka i p. Anna Ziętek odbyli wizytę przygotowawczą przed mającym się odbyć w październiku stażem naszych uczniów w ramach  programu Erasmus+. Firma Systema jest już przygotowana na przyjęcie naszych uczniów i bardzo cieszy się na to spotkanie. Dziękuję wszystkim osobom, które współpracowały ze mną przy urzeczywistnieniu tego projektu, a beneficjentom programu życzymy powodzenia. Iwona Wysocka
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content