XII Szachowe Grand Prix „Elektryka” – rozpoczęte

XII Szachowe Grand Prix „Elektryka” – rozpoczęte

Szachy czas zacząć! We wtorek 7 listopada 2023 roku w auli naszej szkoły odbył się pierwszy turniej szachowy wchodzący w skład XII Szachowego Grand Prix „Elektryka” o Puchar Dyrektora Szkoły. Jak co roku cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, w tegorocznych rozgrywkach bierze udział 49 osób. Ten turniej pozwolił również wyłonić reprezentację naszej szkoły na drużynowe rozgrywki szachowe w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się 13 listopada 2023 roku w Sulechowie. Drużyna „Elektryka” w składzie: Ratajczak Hubert 5fTN, Wawrzyniak Kamil 4cTN, Nawrot Damian 1aLON, Bielińska Nikola 1dTN oraz rezerwa Gąsior Oskar 4aLON, Wawrzykowski Tymoteusz 1dTN i Kłopotek Kacper 4cTN zajęła na tych zawodach XIII miejsce zdobywając cenne doświadczenie na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy!!! Agnieszka Piwońska
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content