Turniej halowej piłki nożnej dla Szkół Podstawowych

Ostatniego dnia stycznia 2024 roku, zorganizowany został coroczny Turniej halowej piłki nożnej dla Szkół Podstawowych z Powiatu nowosolskiego. W hali CKZiU „Elektryk” do rywalizacji stanęło 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy, najpierw eliminacyjne, a następnie finałowe. Zwyciężyli uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku, drugie miejsce przypadło Szkole podstawowej w Otyniu, a na najniższym stopni podium stanęli reprezentanci SP nr 3 w Nowej Soli. Kolejne miejsca zajęli: 4) SP Lubieszów 5) SP nr 6 Nowa Sól 6) SP nr 5 Nowa Sól 7) SP Otyń II Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju, którym okazał się Ilia Ivasiv (Nowe Miasteczko) oraz najlepszego bramkarza – Kacpra Czekaj (Otyń). Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zapraszamy do udziału w następnym roku 2025.