Staż zagraniczny uczniów technikum reklamy w ramach projektu mobilności edukacyjnej organizowanej z programu Erasmus+

Staż zagraniczny uczniów technikum reklamy w ramach projektu mobilności edukacyjnej organizowanej z programu Erasmus+

Uczniowie naszej szkoły technikum reklamy pojechali w dniu 01.05.2022 na staż zagraniczny do miasta Fürstenwalde do Przyzakładowego Centrum Kształcenia Praktycznego. Otrzymanie akredytacji i złożony wniosek o budżet w ramach AKCJI 1 (KA121-VET) Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+, nr projektu: 2021-1-PL01-KA121-VET-000007683, zapewni Naszym uczniom doskonalenie umiejętności zawodowych.  Uczniowie technikum reklamy w ramach dwutygodniowego stażu w placówce Wasserstraßen–und Schifffahrtsamt Spree-Havel wykonają między innymi folder promujący kierunki kształcenia zawodowego z uwzględnieniem specjalnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami opierając się o założenia i cele dla edukacji i rynku pracy w Polsce i w Niemczech.
https://ckziu-elektryk.pl

Pin It on Pinterest

Skip to content